Nauka Jazdy OSK Herkules Logo
Menu

Szkoła OSK Herkules - nauka jazdy w Gdańsku.

Sala szkoły jazdy Herkules. Szkoła jazdy OSK Herkules działa na rynku gdańskim od ponad sześciu lat, lecz jako niezależna firma mamy przyjemność szkolić przyszłych kierowców pod własną marką od 2018 roku.

Stosujemy tylko sprawdzone narzędzia i metody nauczania niezbędne do nauki jazdy. OSK Herkules tworzy wykwalifikowana kadra, składająca się z najlepszych instruktorów nauki jazdy w Gdańsku. Nasz zespół to nie tylko pasjonaci motoryzacji ale przede wszystkim profesjonaliści w dziedzinie nauki zasad ruchu drogowego.

Profesjonalna kadra, nasi instruktorzy są wyrozumiali oraz cierpliwi przy tym jednak potrafią przekazać wiedzę w sposób prosty i zrozumiały.

Naszym celem jest przygotowanie Ciebie do samodzielnego poruszania się po drodze w każdych warunkach i na wszystkich skrzyżowaniach, nie tylko tych znajdujących się w rejonie tras egzaminacyjnych, jednak tym samym gwarantujemy Tobie opracowanie podchwytliwych skrzyżowań, na których bardzo łatwo popełnić błąd podczas egzaminu państwowego.
Dlaczego wybrać naszą szkołę jazdy?

Sala szkoły jazdy Herkules. Jeżeli zastanawiasz się jaką szkołę nauki jazdy wybrać w Gdańsku to zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Właścicielem szkoły jazdy OSK Herkules jest Tomasz Suchta, instruktor z wieloletnim doświadczeniem. Od początku pracy jako instruktor nauki jazdy wiem, że ogromne zaangażowanie w prowadzone zajęcia oraz umiejętność przekazywania wiedzy jest wyznacznikiem dobrego przygotowania do samodzielnej jazdy przez osoby odbywające kurs prawa jazdy.

Dobre przygotowanie zmniejsza stres towarzyszący podczas egzaminu a sam egzamin staje się tylko zwykłą formalnością.

Osoby przeze mnie wyszkolone w większości zdają egzamin za pierwszym razem. Wysoka zdawalność jest udokumentowana w Pomorskim Ośrodku Ruchu Drogowego. Wyniki zdawalności są dostępne na naszym faceebooku.


Zdawalność egzaminów praktycznych po kursie Nauki Jazdy w OSK Herkules

 • 60%
  40%
  20%
  0%
 • 57,78%
  Zdawalność OSK Herkules
 • 34,13%
  Średnia zdawalność w Polsce
 • 32%
  Średnia zdawalność w Gdańsku

=> Pobierz wykaz zdawalności egzaminu Państwowego na prawo jazdy z Gdańskiego PORDu

Wiemy, że ucząc się u najlepszych egzamin w PORD jest tylko formalnością. Jeżeli nasz kursant nie zda egzaminu państwowego praktycznego za pierwszym razem otrzymuje od OSK Herkules godzinę jazd na odświeżenie wiadomości przed drugim egzaminem w Pomorskim Ośrodku Ruchu Drogowego.

Tylko w OSK Herkules masz gwarancję jakości w innym wypadku otrzymujesz godzinę jazd gratis. Jako jedyni jesteśmy pewni tego co robimy.Tomasz Suchta - Właściciel Szkoły Jazdy Herkules